home en  de  pl  cz 

Vrh H

CHAMPION
Azzaria Blue Harmony, SK
GRANDINTERCHAMPION
Munaj van Ranthambhore, NL

vrh H Narozen
30.4.2009
fotky vrhu

Harley Ametyst Blue *CZ
Jméno:
Barva:
Pohlaví:
Na chov/mazlíka:
Volné/prodané:

Harley
SBI d (21)
kocour
chov
rezervovaný

fotky vrhu

Tento kocourek je největší valibuk. Bude to i podle tlapek obrovský kocour, asi jako jeho táta Munaj. Zdá se mi, že je to Munajova čistá kopie a to i včetně povahy. Pohodář, kterého hned tak něco nerozhází, ale s obrovským srdcem. Má moje obrovské sympatie. Své jméno dostal proto, že vrní jako chopper, pořádně nahlas. Má krásné, pravidelné ponožky a je vhodný k chovu.

Harry Potter Ametyst Blue *CZ
Jméno:
Barva:
Pohlaví:
Na chov/mazlíka:
Volné/prodané:

Harry Potter
SBI n
kocour
na mazlíka
prodaný

fotky vrhu

Harry Potter dostal své jméno po odvážném kouzelníkovi, protože je ze všech sourozenců největší neposeda a zvědavec. Ničeho se nebojí a u všeho nového co objevují musí být jako první. Jeho budoucí páneček se s ním určitě nudit nebude. Je ale i nesmírně umazlený a roztomilý, prostě vás očaruje.. Na konci ocásku se mu udělala bílá štětička, což ho vylučuje z výstavních klání.

Honey Bear Ametyst Blue *CZ
Jméno:
Barva:
Pohlaví:
Na chov/mazlíka:
Volné/prodané:

Honey Bear
SBI d (21)
kocour
chov
prodaný

fotky vrhu

Červený kocourek, možná s tabby kresbou, kterou si zatím nejsem moc jistá. Je nesmírně milý a komunikativní a velký jedlík. Jeho neuvěřitelně modré oči mají sytou barvu švestek. Má pěkné ponožky a může jít jak na chov tak na mazlíka.

Hope Ametyst Blue *CZ
Jméno:
Barva:
Pohlaví:
Na chov/mazlíka:
Volné/prodané:

Hope
SBI d
kočka
?
prodaná

fotky vrhu

Dlouho jsem čekala na červenou holčičku. Tato je první, která se u nás narodila, dostala proto jméno Naděje. Doufáme, že se jí bude v jejím kočičím životě dařit co nejlépe. Je velmi milá a něžná. Je to malá kočičí lady. Nechá vše odzkoušet svým bráškům a pak přijde sama se vztyčenou hlavičkou i ocáskem. Tváří se nad věcí, ale jakmile ji pohladíte, spustí turbomotory rychlostí blesku. Přede a je vidět, jak si mazlení užívá. Svýma safírovýma očima řekne víc, než mnohý člověk slovy. Zatím nevím, zda se jí vybarví předpisově ponožky, uvidíme. Pokud ano mohla by do chovu, ale pokud se najde milující páneček, který ji bude chtít na mazlíka bude také určitě spokojená.Chovná stanice Ametyst Blue.cz, Ing. Šárka Neničková
Mob. +420 603 523 764, e-mail: info(at)birmacat.cz
| optimalizace PageRank.cz | © 2007 Ametyst Blue.cz